Xeo otázky a odpovědi

1. Co je Dynaudio Xeo?
Dynaudio XEO jsou skutečně první bezdrátové high end reproduktorové soustavy na světě.

2. Co je potřeba k připojení Dynaudio Xeo?
Dynaudio XEO je un-plug and play. K této reprosoustavě nejsou potřeba žádné reproduktorové kabely, D/A převodníky, zesilovače, software, plug – in či IP adresa. Pouze napájení 230V.

3. Co je transmiter Xeo?
Xeo transmiter je elektronické zařízení, které přijímá audio signál z připojeného zvukového zařízení a bezdrátově ho posílá nekomprimovaně do XEO reproduktorové soustavy.

4. Mohu připojit jakýkoli audio zdroj k transmiteru Xeo?
Ke XEO transmiteru je možné připojit i více zdrojů. XEO transmiter je totiž vybaven optickým vstupem ( Toslink ), koaxiálním digitálním vstupem a USB digitálním vstupem, což umožňuje připojení několika zvukových zařízení na digitální vstupy a na analogový vstup – např. CD mechaniku nebo stávající HiFi systém a stereo minijack pro připojení smartphone, tablet či jiné osobní multimediální zařízení.

5. Je systém Xeo také připraven pro multi-room/multi-zone instalace?
Ano, jeden XEO transmiter také může bezdrátově obsluhovat druhý pár XEO reprosoustavy ve druhé místnosti a třetí pár ve třetí místnosti.

6. Jaká je maximální vzdálenost mezi XEO vysílačem a Xeo reproduktory?
Závisí na tvaru místnosti a konstrukci stěn. Jeden XEO transmiter má dosah signálu v odděleném prostoru až 50 metrů a až 100 metrů v prostoru volném.